אנטי וירוס לאנדרואיד נועד להגן על מכשירך החכם מפני וירוסים, סוסים טרויאנים ואיומים אחרים. פתרונות הגנה הכי טובים והמומלצים למשתמשי אנדרואיד מציעים אפשרויות רחבות יותר, כמו מחיקה מרוחקת של נתונים אישיים ממכשיר שנגנב, איתור המכשיר, סינון שיחות והודעות SMS ועוד.

Antivirus Android

חאקרים ונוכלים ברשת המפיצים ווירוסים ויישומים זדוניים רבים תמיד היו ויהיו, ולצערנו המשתמשים ברוב המקרים פשוט לא מודעים לסכנות ולא מבצעים פעולות זהירות שונות שיעזרו להם להגן על סמארטפון או טאבלט, כמו למשל לא להוריד אפליקציות לא מוכרות משוק המקוון של גוגל. בנוסף לאיומים מתוחכמים שונים שעלולים לפגוע במחשבך האישי, גם מכשירי סלולר החכמים וטאבליטים עם מערכת הפעלה אנדרואיד, שהתפתחו באופן משמעותי מאוד בשנים האחרונות, הפכו לפלטפורמה פופולרית מאוד לאותם חאקרים ופושעי אינטרנט אחרים.

אנטי וירוס לאנדרואיד. הדרך הבטוחה לדעת מהי תוכנת אנטי וירוס הכי טובה והכי מתאימה לאנדרואיד שלך היא לנסות מספר תוכנות אנטי וירוס שונות, להשתמש בהם לתקופת ניסיון מסוימת ולהשוות רמות ההגנה ורמות ההפרעה לפעילות מכשירך. אחרי שניסית מספר אנטי וירוסים שונים באנדרואיד שלך, תוכל לדעת באמת איזה מהם הכי טוב, הכי חזק בגילוי וירוסים ותוכנות זדוניות, ועד כמה הוא משפיע על ביצועי האנדרואיד.

Android anti-virus

וכאן מתעוררת השאלה: איזה אנטי וירוס לאנדרואיד לבחור - חינמי או אחד שבתשלום? הרי ברור, כי אנטי וירוס בחינם לא יכול לספק את אותם האפשרויות בהגנה ובזיהוי תוכנות זדוניות כמו פתרון להגנה בתשלום. עם זאת, אנטי וירוס חינמי יכול לספק פתרון זמני ולפעמים לא רע בכלל עבור אלה, שלא ממהרים לשלם עבור תוכנת הגנה לאנדרואיד. מצד שני, לרוב האנטיוירוסים שנמכרים היום, יש גרסא חינמית או גרסת ניסיון לתקופה מוגבלת כדי שהמשתמש יוכל להתרשם מפעילות התוכנה ולדעת האם כדאי לרכוש גרסה מלאה. לפיכך, בחירת פתרון אנטי וירוס הכי טוב לאנדרואיד מתבססת על התרשמות שלך כמשתמש, על אפשרויות התוכנה בהגנה יעילה ועל יכולות הפיננסיות במידה והחלטת לרכוש.