רכישת אנטי וירוס

אנטי וירוס ESET NOD32

ESET NOD32תוכנת אנטי וירוס ESET NOD32 נועדה להגן על מחשבים ביתיים ומשרדיים מפני מגוון רחב של איומי האינטרנט של היום. התוכנה קלה בשימוש ולא דורשת הרבה משאבים של המערכת, אחת התוכנות מסוג להתקין ולשכוח. אנטי וירוס ESET NOD32 הינו בעל מהירות הסריקה הגבוהה ביותר, והוא היעיל ביותר בהגנה על המחשב.

פרטים נוספיםלהורדה חינם

אנטי וירוס Kaspersky

Kasperskyאנטי וירוס Kaspersky 2011 זהו פתרון האנטי וירוס החזק ביותר בעולם מבחינת היכולות שלו לזיהוי והסרת המזיקים המתוחכמים של היום. בנוסף, יש לו מספר כלים מיוחדים להתמודד עם כל הסוגים של תוכנות זדוניות, רוגלות, דואר זבל ועוד. מומלץ להתקין במחשבים חזקים.

פרטים נוספיםלהורדה חינם

אנטי וירוס Norton

Nortonאנטי וירוס Norton 2011 הוא פתרון הגנת נתונים מוכר לכולם מזה שנים רבות הודות לקלות שלו בהתקנה ובהגדרות, כמו גם הודות לסריקות וירוס מהירות ועדכונים קטנים. לתוכנה יש ממשק גרפי מאוד ידידותי למשתמש, שמאפשר בקלות להגדיר אותה להגיב במקרים מסוימים הקשורים לאבטחת המידע במחשב.

פרטים נוספיםלהורדה חינם

אנטי וירוס McAfee

McAfeeאנטי וירוס McAfee הינו אנטי וירוס מוכר ברחבי העולם, שכולל גם מודול אנטי ריגול למניעת דליפה של נתונים אישיים כמו מספרי כרטיסי אשראי או פרטים רגישים אחרים לרשת האינטרנט. הפתרון מתאים לאבטחת מחשבים נייחים וניידים, בבית ובמשרד ממגוון רחב של איומי הרשת המודרניים, שמסכנים את המשתמשים.

פרטים נוספיםלהורדה חינם

אנטי וירוס Dr.Web

Dr.Webאנטי וירוס Dr.Web 6 הינו אנטי וירוס להגנה חזקה ובלתי נפרצת על מחשבים ביתיים ומשרדיים, שפועלים על מערכות הפעלה Windows. התכונות של האנטי וירוס כוללות גם הגנת דואר אלקטרוני מספאם, שמגיע למחשב המשתמש דרך האינטרנט. לתוכנת אנטי וירוס Dr.Web יש גרסה חינם לשימוש פרטי ולא מסחרי.

פרטים נוספיםלהורדה חינם

אנטי וירוס AVG

AVGתוכנה זו היא תוכנת אנטי וירוס ידועה ומוכרת להגנת מחשבים ביתיים ומשרדיים מוירוסים, תוכנות רוגלות ותוכנות זדוניות שונות. לאנטי וירוס AVG יש גרסה חינם לתקופה מסויימת. התוכנה היא קלה ופשוטה להפעלה ולשימוש, ולא תאט את המחשב שלכם (דרישות מערכת נמוכות). עדכון התוכנה מתבצע באופן מהיר ופשוט. תוכנה מומלצת.

פרטים נוספיםלהורדה חינם

אנטי וירוס BitDefender

BitDefenderאנטי וירוס BitDefender 2011 זה אנטי וירוס פשוט ונוח לשימוש, המסוגל להגן על מחשבים ממגוון רחב של איומי האינטרנט, יחד עם השפעה מינימלית על משאבי המערכת. הפתרון פועל ברקע ומבצע סריקות וירוסים, במידה והתגלתה הסכנה, הוא מיד מנטרל אותה ומדווח על כך למשתמש.

פרטים נוספיםלהורדה חינם

אנטי וירוס Panda

Pandaאנטי וירוס Panda – האנטי וירוס המצוין מספרד להגנה על מחשבים שונים מאיומי אינטרנט המתוחכמים של היום. לפתרון הזה יש יתרונות רבים על מתחרים, כמו הגנת התקני USB, פיקוח על חיבורים אלחוטיים, אבטחת דואר אלקטרוני ועוד. כמו כן, קיימת גרסת הניסיון כדי להתרשם מפעילות המוצר.

פרטים נוספיםלהורדה חינם

אנטי וירוס Trend Micro

Trend Microאנטי וירוס Trend Micro זה פתרון מעולה לאבטחת המידע במחשבי המשתמשים מסכנות רבות ומתוחכמות שמתפזרות דרך האינטרנט ומסכנות את פרטיות המשתמש. התוכנה היא מאוד קלה בהתקנה ובהגדרות שלה ומתאימה לכל סוגי המשתמשים, גם למתחילים וגם למנוסים כאחד.

פרטים נוספיםלהורדה חינם

אנטי וירוס Avast

Avastתוכנה זו היא תוכנת אנטי-וירוס חינמית, בעלת כל האפשרויות, המעוצבת בדיוק בשביל משתמשים ביתיים ולצרכים לא פרסומיים.
תוכנה זו היא בעלת אפשרויות לא רגילות המשולבות עם ביצועים גבוהים. אתם יכולים לצפות ל-100% הגנה מוירוסים ומסוסים טרויאנים.

פרטים נוספיםלהורדה חינם

אנטי וירוס מיקרוסופט

Microsoftאנטי וירוס מיקרוסופט היא תוכנה קטנה ופשוטה לאבטחת מידע במחשכם מפני תקיפת וירוסים ותוכנות זדוניות נפוצות אחרות. הפתרון ניתן חינם וללא כל תשלום לבעלי עותק מקורי של מערכת ההפעלה, זאת אומרת שהתוכנה הזאת לא תוכלו להתקין אם יש לכם מערכת הפעלה לא חוקית. תוכנה זו לא דורשת הרבה משאבים מחומרת המחשב, היא קלה וברורה אפילו למשתמשים מתחילים.

פרטים נוספיםלהורדה חינם

PC Tools AntiVirus Free Edition 8.0

תוכנה אשר מגנה על המחשב שלכם מכל התוכנות המחשב הכי מרושעות שמנסות לחדור למחשב שלכם.
התוכנה מגנה על המחשב מפני וירוסים ותולעים שמתפשטים במהירות ברחבי האינטרנט, ומסירה אותם.
התוכנה מספקת סריקה בזמן אמת, ועדכונים שוטפים על מנת לשמור את תוכנת האנטי-וירוס מעודכנת כנגד המזיקים החדשים שמופצים ברשת מדי יום.

להורדה חינם

Avira AntiVir PersonalEdition Classic

זוהי תוכנת אנטיוירוס חינמית לגמרי, המציעה פתרון מושלם כנגד בתוכנות המרושעות ביותר (וירוסים, טרויאנים, חייגנים, תולעים ועוד). התוכנה מנתחת כל פעולה המבוצעת ע"י המשתמש או ע"י מערכת ההפעלה, ומסוגלת לפעול במהירות כנגד כל תוכנה מזיקה. תוכנה זו היא תוכנה משוכללת, נוחה לשימוש, ומעוצבת כך שתוכל לתת מענה מושלם למשתמש הביתי.

להורדה חינם

ANETGames Anti-Virus 2006 4.0.2

זוהי תוכנת אנטי וירוס הניתנת להורדה בחינם. המוצר הזה הוא בעל המון אפשרויות כגון הורדת עידכונים חינם ועוד.
לא רק שתוכלו להגן בקלות וביעילות על המחשב שלכם, גם תוכלו לנוח בשקט בידיעה שיש מישהו ששומר על המחשב שלכם מוגן ובטוח.

להורדה חינם

Multi Virus Cleaner 2009 9.0

תוכנה המבצעת סריקות לפי בקשת המשתמש, מאתרת ומוחקת איומים קיימים למחשב. התוכנה לא פועלת ברקע ולא מבצעת הגנה בזמן אמת, ולכן לא משמשת כתחליף מלא לתוכנת אנטי-וירוס, אלא רק כתוספת.
התוכנה טובה למקרים של הידבקות ברורה של המערכת בוירוס או מזיק אחר, ורצון לסרוק את המחשב ולהסיר את המזיקים בצורה יעילה.

להורדה חינם