אנטי וירוס ESET NOD32

ESETאנטי וירוס ESET NOD32 מספק הגנה יעילה ומאוזנת היטב נגד איומים המסכנים את המחשב ומערכות הפעלה על פלטפורמות שונות, Microsoft Windows 8 / 7 / Vista , ומספר גדול של UNIX / Linux, Novell ואנדרואיד.

בגרסאות העדכניות של התוכנה המערכת מציגה חבילת תוכנה משולבת במלואה, כפי שהוגדר במסלול איתור שיא חסר תקדים, מהירות סריקה ושימוש נמוך ביותר במשאבי המערכת המוגנת.

אנטי וירוס ESET NOD32 - היתרון העיקרי של פתרונות האבטחה בניגוד לתוכנות המומלצת על ידי כמה אנשי IT הוא קלות בשימוש. זוהי ההגנה היעילה ביותר על המחשב או סמארטפון עם אנדרואיד, שמתאימה לכולם, גם למשתמשים ביתיים וגם לחברות גדולות עם אלפי מכשירים הזקוקים להגנה.

ESET NOD32 אנטי וירוס

פתרונות אנטי וירוס ESET NOD32 עובדים איפשהו מאחורי הקלעים - בשקט, לבד עם יעילות יוצאת דופן כדי להגן עליך ועל העסק שלך, המשפחה שלך ועל כל מחשב שבו התקנת אנטי וירוס, מפני איומי אינטרנט, תוכנות זדוניות ואיומים אחרים. שום דבר לא יכול להיות פשוט מזה: להתקין את התוכנה ואפשר לשכוח ממנה לשנה או לשלוש שנים.

עדכונים של התוכנית ומאגר הנתונים שלה מתבצעים באופן אוטומטי ברקע. אם אנטי וירוס ESET NOD32 משמש את המחשב הביתי, אתה יכול פשוט להריץ עדכונים אוטומטיים ולשכוח מזה. בעסקים וארגונים גדולים עם רשתות גדולות אפשר להשתמש במרכיב חזק של ניהול מרחוק (Remote Administrator), המאפשר לפרוס, להתקין, לפקח ולנהל אלפי תחנות עבודה ושרתים בעזרת מסוף אחיד.

אנטי וירוס ESET NOD32 מספק הגנה מקסימלית עם צריכת משאבים מינימלית ואת מהירות הסריקה הגבוהה ביותר. התוכנה מציע רמות שונות של הגנה עבור ארגונים, תחנות קצה, שרתי קבצים ושערים אלקטרוניים.

אתר המכירות בישראל:

www.nod32.co.il

מערכות הפעלה נתמכות:

Microsoft Windows 8,7,Vista,XP 32/64 bit

הורדה חינם:

הורדת אנטי וירוס ESET NOD32

הזמנה מידית:

רכישה אנטי וירוס ESET NOD32 און ליין