אנטי וירוס הכי טוב ומומלץ

antivirusאנטי וירוס טוב נועד להגן על מחשב מפני וירוסים ואיומים אחרים. פתרון הגנה הכי טוב מומלץ חייב להגן על מחשב מכל הסכנות מבלי להפריע למשתמש עם הודעות קופצות והתראות חוזרות, וגם בלי להאט את ביצועי המחשב.

וכאן יש התנגדות: אנטי וירוס הכי טוב וחזק, שמגלה הכי הרבה הסכנות, בדרך כלל מאיט את המחשב, ומצד שני הפתרון שלא מאיט את המחשב, לא יכול לזהות הכי הרבה סכנות ולכן הוא לא מומלץ.

הבחירה באנטי וירוס הכי טוב וחזק - זה לא טוב וגם לא מומלץ, כי הביצועים של המחשב די חשובים וגם לא הכי נעים לחכות לבדיקה קפדנית של כל קובץ שהופעל או כל דף האינטרנט שנפתח.

הגלישה באינטרנט הופכת להיות איטית וגם עבודה עם הקבצים מתחילה לעצבן את האנשים אפילו הכי סבלניים. ולהיפך, להתקין אנטי וירוס חלש ולא כל כך טוב, שלא מפריע לפעילות ולא מאיט את המחשב, גם לא הכי מומלץ - הסכנות באינטרנט היום יותר ויותר מתוחכמות, לכן אנחנו חייבים לדאוג להגנה הכי טובה על הנתונים שלנו באמצעות אנטי וירוס הכי טוב והכי מומלץ שיש.

הדרך היחידה לגלות מהו אנטי וירוס הכי טוב וגם הכי מומלץ למחשב שלנו היא לנסות מספר תוכנות אנטי וירוס, להשתמש בהם תקופה מסוימת ולהשוות רמות ההגנה ורמות ההפרעה לפעילות.

רק אחרי זה נוכל לדעת באמת איזה אנטי וירוס הכי טוב מומלץ בגילוי וירוסים ותוכנות זדוניות, ואיזה מהם משפיע הכי חזק על ביצועי המערכת שלנו ולכן אינו מומלץ. אבל זה לא הכל.

השאלה השנייה כאן: איזה אנטי וירוס הכי טוב מומלץ - חינם או בתשלום? ברור, שאנטי וירוס בחינם לא יכול להציג את אותם התוצאות בזיהוי תוכנות זדוניות כמו אנטי וירוס בתשלום. עם זאת, אנטי וירוס חינמי יכול להוות פתרון זמני מצוין עבור אלה, שלא ממהרים להוציא כסף על תוכנת אנטי וירוס. ומצד השני, לרוב אנטי וירוסים בתשלום יש גרסה חינמית או גרסת ניסיון לתקופה מסוימת כדי להתרשם מפעילות התוכנה ולדעת האם כדאי לרכוש גרסה מלאה. אז הבחירה של אנטי וירוס הכי טוב וגם הכי מומלץ מתבצעת על בסיס התרשמות המשתמש ועל פי אפשרויות הכלכליות שלו.

לדוגמה, אנטי וירוס Dr.Web מומלץ מאוד כתוכנת הגנה הכי טובה למחשבים נגועים, אשר לא ניתן להתקין בהם את רוב תוכנות האנטי וירוס. כמו כן, הוא מאוד טוב בזיהוי המזיקים וביכולות ההסרה שלהם. הכי מומלץ למחשבים חלשים עקב דרישות המערכת הנמוכות שלו. ניתן לקבל אנטי וירוס להורדה בחינם לתקופת הניסיון כדי להשתמש בו ולדעת האם זה האנטי וירוס הכי טוב וגם הכי מומלץ.

Dr.Web Anti-virus

כמו כן, עוד אנטי וירוס מומלץ הוא ESET NOD32, אשר משלב רמה גבוהה של גילוי המזיקים עם השפעה המינימלית על ביצועי המערכת. האנטי וירוס מתעדכן באופן אוטומטי עד כמה פעמים ביום ומבטיח הגנה הכי יעילה של נתוני המשתמש בעת הגלישה ברשת אינטרנט. מומלץ מאוד להוריד בחינם גרסת דמו לזמן מוגבל לצורך התרשמות והבנה, כי זה האנטי וירוס טוב, מומלץ ונוח לשימוש ביתי, משרדי וארגוני.

ESET NOD32 אנטי וירוס