Comodo Firewall

Comodo Firewall Comodo Firewall היא תוכנת פיירוול שמטרותיה הן להגן על המחשב מפני סכנות פנימיות כגון טרויאנים וירוסים, ולהגן על המחשב מפני התקפות חיצוניות כגון תקיפות של האקרים.
הגנו על מחשבכם ועל המידע שנמצא בו ע"י תוכנת פיירוול חינמית בעלת ממשק פשוט וידידותי למשתמש.
חומת האש של קומודו תעזור לכם לשמור על בטחון המחשב בעת התחברות לרשת האינטרנט או רשתות מחשבים אחרות.
תוכנת קומודו פיירוול רצה בשקט ברקע, ולא מעמיסה על משאבי המחשב. התוכנה קלה ביחס לתוכנות פיירוול אחרות.

Comodo Firewall

Comodo Firewall מציעה הגנה מלאה ב-2 רבדים: ניטור תנועה של נתונים אל המחשב וממנו (חומת אש), ושמירה על פעילות היישומים הרצים במחשב (יישום זה נקרא +Defense).
חומת האש תגן על המחשב מפני חדירות של האקרים, מפני יציאה של מידע אישי מהמחשב אל הרשת ומפני חדירת מזיקים מרשת האינטרנט אל המחשב.
+Defense צופה על כל היישומים והתוכניות שרצים במחשב, מאשר פעילות של תוכניות לגיטימיות, וחוסם פעילויות של תוכניות זדונות ומזיקות.
בימים הראשונים יש לשים את חומת האש ואת +Defense על מצב "לימוד" (Training Mode), מצב בו התוכנה צופה ולומדת על פעילות המחשב ועל התוכנות הרצות בו. בהתחלה יקפצו כל הזמן חלונות שמבקשים אישור לפעילות של תוכנות, אך לא לדאוג, התוכנה זוכרת את תשובתכם ותדע מה לעשות במקרה ואותה תוכנה מנסה לעשות את אותה פעולה שהמשתמש אישר או לא אישר.
Comodo Firewall היא תוכנת פיירוול בעלת אפשרויות רבות והגנה מקסימלית. יחד עם הפרסים שהתוכנה זכתה בהם, העובדות הופכות את התוכנה לאחת מתוכנות הפיירוול הטובות שקיימות..

אתר החברה:

www.comodo.com

מערכות הפעלה תומכות:

Microsoft Windows XP/Vista/7

הורדה חינם:

הורדת Comodo Firewall