Malwarebytes Anti-Malware

Malwarebytes Anti-Malware

Malwarebytes Anti-Malware היא תוכנה מעולה לזיהוי והסרת תוכנות זדוניות מכל הסוגים במחשבי המשתמשים. התוכנה מתבססת על מנוע האוריסטי מיוחד, שפותח על ידי החברה Malwarebytes וכוללת מספר טכנולוגיות ייחודיות להגנת המחשב מרוגלות, פרסומות וסוגים אחרים של המזיקים. לתוכנה יש גרסה בתשלום, המאפשרת הצגת סכנות און טיים, אבטחה בזמן אמת, סריקות ועדכונים לפי לוח זמנים ועוד. גרסת חינם של המוצר היא תפקודית לשימוש חד פעמי לצורך איתור ומחיקת הקבצים הנגועים מהמחשב.

להורדה חינם

Spybot - Search & Destroy

Spybot

ספייבוט חיפוש והשמדה יכול לזהות ולהסיר מספר רב של תוכנות וקבצים המזיקים למחשבכם. קבצים המזוהים כקבצים מזיקים יכולים להשלח מידית לגורס הקבצים, אשר מאפשר הסרה לצמיתות של אותם קבצים.

בשביל משתמשים מנוסים, התוכנה מציעה ניקיון רג'יסטרי, המנקה הגדרות רג'יסטרי של תוכנות ריגול ותוכנות מזיקות שונות.

האפשרות השימושית לעדכון מקוון של התוכנה מאפשר לתוכנה להשאר מעודכנת לגבי כל הרוגלות, החייגנים ושאר התוכנות שלא רצויות אצלנו במחשב.

להורדה חינם

Ad-Aware Free Internet Security

Ad-Aware

עם האפשרות לסריקת כוננים קשיחים, רג'יסטרי וכוננים ניידים, מפני תוכנות ריגול ומעקב שונות, התוכנה יכולה בקלות לנקות את המערכת שלכם ולאפשר לכם רמת הגנה גבוהה יותר בעת גלישה באינטרנט.

גרסה חדשה כוללת עיצוב מחודש, קוד תוכנה משופר, עדכונים זמינים ופשוטים, מחיקת היסטוריית האינטרנט בלחיצה אחת ועוד.

להורדה חינם

Spyware Terminator

Spyware Terminator

"מחסל הרוגלות" כולל בתוכו הסרת תוכנות ריגול, הגנה בזמן אמת ואנטי וירוס.

התוכנה מסוגלת לחסל מזיקים כמו: רוגלות, תוכנות פירסומיות, טרויאנים, keyloggers, ועוד סוגי מזיקים רבים ושונים.

"מחסל הרוגלות" היא תוכנה פשוטה להפעלה, דורשת משאבי מחשב נמוכים, ומבצעת סריקות מהירות. הגנו על המחשב שלכם עם הגנה בזמן אמת, מערכת סריקה מתקדמת, ומנגנון בטוח למציאת מזיקים שונים.

להורדה חינם

SpywareBlaster 4

SpywareBlaster

"מפוצץ הרוגלות" לא סורק ומוחק תוכנות ריגול ומזיקים שונים, הוא פשוט מונע מהם להגיע אל המחשב מלכתחילה. "מפוצץ הרוגלות" מונע התקנות של תוכנות ריגול מבוססות Active-X.

התוכנה גם מסוגלת לחסום קבצי קוקיז (עוגיות) חודרניים, ותומך בדפדפנים: אינטרנט אקספלורר, מוזילה פיירפוקס, נטסקייפ ועוד רבים, ומגביל את הפעולות של אתרים חודרניים ומזיקים.

"מפוצץ הרוגלות" מסוגל "לתפוס" את המחשב במצבו האידיאלי, ולבצע שחזור למערכת במקרה הצורך, ולחזור אל המצב האופטימלי הקודם, ולמחוק פעולות לא רצויות שנעשו על המחשב.

להורדה חינם

SUPERAntiSpyware Free Edition

SUPERAntiSpyware

תוכנה שבעזרת סריקה וחקירה תזהה ותסיר תוכנות ריגול שונות. התוכנה מספקת סריקה לכוננים קשיחים, כוננים ניידים, תיקיות ספציפיות, ורג'יסטרי.

התוכנה מזהה ומסירה מזיקים שונים כגון: רוגלוץ, תוכנות פירסומיות, טרויאנים, חייגנים, keyloggers ותולעים.

מונעת התקנות או התקנות חוזרות אפשריות של תוכנות מזיקות שונות.

להורדה חינם